BOYS
BOYS U–12 SINGLES DRAW
MAIN DRAW  SINGLES  (64)
 GUNTUR, AP
S.No Reg. / Rect. No. Seed Family Name First Name Round of 32 Pre-Quarters Quarters Semi-Finals Finals  
1     DHARANI DATTA   DHARANI DATTA          
2     BYE              
3     VARUN  KAKINADA              
4     DHRUV NISCHAL              
5     B.SRUJAN KUSHAL              
6     D.THRISHANT REDDY              
7     BYE   K.PRANAV           
8     K.PRANAV    VIJAYAWADA S.              
9     SURAJ      VIJAYAWADA SRIRAM   SURAJ          
10     BYE              
11     ZENITH JANARDHAN              
12     VENKAT RAGHUNANDAN  VIJ  SRIRAM              
13     VENKATA DHANESWAR              
14     SRIKANTH  VIJAYAWADA SRIRAM              
15     BYE   PRABHAV CHEKKA          
16     PRABHAV CHEKKA SRIKAKULAM              
17     VENKAT  VIJAYAWADA SRIRAM   VENKAT          
18     BYE              
19     PARAM VENKATA SURAJ              
20     PRANEETH VIJAYAWADA SRIRAM              
21     KRISHNA SANTOSH  LINGA              
22     P.JEEVAN GOUTAM              
23     BYE   HANSIN           
24     HANSIN              
25     I. SIDDHARTHA              
26     MOKSHAGNA  NOEL               
27     VISHNU    NTR              
28     P.MOHAN ROY   CHILAKALURIPETA              
29     BYE   D.C.ABHIRAM           
30     D.C.ABHIRAM  NTR              
31     T.RAM NORTH CLUB              
32     N.KUSHAAL VARMA              
33     S.K.KHAJA MOINUDDIN   SK.KHAJA MOINUDDIN       WINNER  
34     BYE              
35     G.SURYA   CHILAKALURIPETA              
36     BALU  NTR              
37     B.TARAK  CHILAKALURIPETA              
38     R.J. SAI CHARAN   NTR              
39     V.ARYAN NORTH CLUB              
40     LIKITH R. REDDY   HYD              
41     S.CHARAN KUMAR NORTH CLUB   S.CHARAN KUMAR          
42     BYE              
43     HEMANTH CHIGURUPATI NOYAL VIJAYAWADA            
44     P.NAREN  NORTH CLUB              
45     SK.RAYAN BHASHA NELLORE              
46     P.VISWANATH  NORTH CLUB              
47     BYE   VIBHUVAL           
48     VIBHUVAL   NELLORE              
49     L.KARTHIK  NORTH CLUB   L.KARTHIK          
50     BYE              
51     CHAITANYA XTREME GUNTUR              
52     G.ANISH SAI  NORTH CLUB              
53     VARSHIT VARMA  HYD              
54     A.ROHIT SAI NORTH CLUB              
55     BYE   D.JAGAN MOHAN          
56     D.JAGAN MOHAN  HYD              
57     ABHIRAM  XTREME GUNTUR              
58     K.ANANJAN NORTH CLUB              
59     ESWAR ADITYA VENKAT REDDY  NTR              
60     PRANAV VIJAYAWADA SRIRAM              
61     K.ESHANTH NORTH CLUB              
62     MADHU SAI  XTREME GUNTUR              
63     BYE   K.V.APUROOP          
64     K.V.APUROOP              
    #     QUALIFIERS   AITA REPRESENTATIVE      
    1     1          
    2     2          
    3     3          
    4     4          
    5     5          
    6     6          
    7     7          
    8     8   K.SREE KUMAR